Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:58 | Godzina 6:18 Godzina 6:54 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:51 | Godzina 9:51 | Godzina 10:58 | Godzina 11:58 | Godzina 12:58 | Godzina 13:58 | Godzina 14:58 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 | Godzina 17:28 Godzina 17:49 | Godzina 18:49 | Godzina 19:48 | Godzina 20:43 | Godzina 21:43 | Godzina 22:43 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:58 |
13 | Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:28 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:43 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:43 | Godzina 8:43 | Godzina 10:43 | Godzina 12:43 | Godzina 14:43 | Godzina 15:43 | Godzina 16:43 | Godzina 18:43 | Godzina 19:43 | Godzina 21:43 | Godzina 22:43 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:43 |
---|---|
8 | Godzina 8:43 |
9 | |
10 | Godzina 10:43 |
11 | |
12 | Godzina 12:43 |
13 | |
14 | Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | |
18 | Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | |
21 | Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:43 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Sławoszewo | |||
3 | Grzepnica Alabastrowa | ||
1 | Grzepnica | ||
1 | Grzepnica Alabastrowa | ||
2 | Dobra Oliwkowa | ||
1 | Dobra Stokrotki | ||
2 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Przytulna | ||
2 | Dobra Spacerowa | ||
1 | Dobra MZAZ | ||
1 | Wołczkowo Łąkowa | ||
1 | Wołczkowo Piaskowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
2 | 1 | Wołczkowo Strumykowa | |
6 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym