Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:56 | Godzina 6:16 Godzina 6:52 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 | Godzina 8:49 | Godzina 9:49 | Godzina 10:56 | Godzina 11:56 | Godzina 12:56 | Godzina 13:56 | Godzina 14:56 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 | Godzina 17:26 Godzina 17:47 | Godzina 18:47 | Godzina 19:46 | Godzina 20:41 | Godzina 21:41 | Godzina 22:41 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:26 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:26 Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:41 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:41 | Godzina 8:41 | Godzina 10:41 | Godzina 12:41 | Godzina 14:41 | Godzina 15:41 | Godzina 16:41 | Godzina 18:41 | Godzina 19:41 | Godzina 21:41 | Godzina 22:41 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:41 |
---|---|
8 | Godzina 8:41 |
9 | |
10 | Godzina 10:41 |
11 | |
12 | Godzina 12:41 |
13 | |
14 | Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:41 |
17 | |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:41 |
20 | |
21 | Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:41 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Sławoszewo | |||
3 | Grzepnica Alabastrowa | ||
1 | Grzepnica | ||
1 | Grzepnica Alabastrowa | ||
2 | Dobra Oliwkowa | ||
1 | Dobra Stokrotki | ||
2 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Przytulna | ||
2 | Dobra Spacerowa | ||
1 | Dobra MZAZ (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
2 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
3 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
4 | 1 | Wołczkowo Strumykowa | |
8 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym