Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:55 | Godzina 6:15 Godzina 6:51 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 | Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:55 | Godzina 11:55 | Godzina 12:55 | Godzina 13:55 | Godzina 14:55 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 | Godzina 17:25 Godzina 17:46 | Godzina 18:46 | Godzina 19:45 | Godzina 20:40 | Godzina 21:40 | Godzina 22:40 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:25 Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:40 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:40 | Godzina 8:40 | Godzina 10:40 | Godzina 12:40 | Godzina 14:40 | Godzina 15:40 | Godzina 16:40 | Godzina 18:40 | Godzina 19:40 | Godzina 21:40 | Godzina 22:40 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:40 |
---|---|
8 | Godzina 8:40 |
9 | |
10 | Godzina 10:40 |
11 | |
12 | Godzina 12:40 |
13 | |
14 | Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:40 |
17 | |
18 | Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:40 |
20 | |
21 | Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:40 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Sławoszewo | |||
3 | Grzepnica Alabastrowa | ||
1 | Grzepnica | ||
1 | Grzepnica Alabastrowa | ||
2 | Dobra Oliwkowa | ||
1 | Dobra Stokrotki | ||
2 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Przytulna | ||
2 | Dobra Spacerowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Dobra MZAZ | |
2 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
3 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
4 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
5 | 1 | Wołczkowo Strumykowa | |
9 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym