Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dobra Rondo (96141)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:52 | Godzina 6:12 Godzina 6:48 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 | Godzina 8:45 | Godzina 9:45 | Godzina 10:52 | Godzina 11:52 | Godzina 12:52 | Godzina 13:52 | Godzina 14:52 | Godzina 15:22 Godzina 15:52 | Godzina 16:22 Godzina 16:52 | Godzina 17:22 Godzina 17:43 | Godzina 18:43 | Godzina 19:42 | Godzina 20:37 | Godzina 21:37 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:22 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:22 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:37 | Godzina 8:37 | Godzina 10:37 | Godzina 12:37 | Godzina 14:37 | Godzina 15:37 | Godzina 16:37 | Godzina 18:37 | Godzina 19:37 | Godzina 21:37 | Godzina 22:37 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:37 |
---|---|
8 | Godzina 8:37 |
9 | |
10 | Godzina 10:37 |
11 | |
12 | Godzina 12:37 |
13 | |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Sławoszewo | |||
3 | Grzepnica Alabastrowa | ||
1 | Grzepnica | ||
1 | Grzepnica Alabastrowa | ||
2 | Dobra Oliwkowa | ||
1 | Dobra Stokrotki | ||
2 | Dobra Rondo (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Dobra Przytulna | |
3 | 2 | Dobra Spacerowa | |
4 | 1 | Dobra MZAZ | |
5 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
6 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
7 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
8 | 1 | Wołczkowo Strumykowa | |
12 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym