Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dobra Oliwkowa (97312)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:49 | Godzina 6:09 Godzina 6:45 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 | Godzina 8:42 | Godzina 9:42 | Godzina 10:49 | Godzina 11:49 | Godzina 12:49 | Godzina 13:49 | Godzina 14:49 | Godzina 15:19 Godzina 15:49 | Godzina 16:19 Godzina 16:49 | Godzina 17:19 Godzina 17:40 | Godzina 18:40 | Godzina 19:39 | Godzina 20:34 | Godzina 21:34 | Godzina 22:34 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:34 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 10:34 | Godzina 12:34 | Godzina 14:34 | Godzina 15:34 | Godzina 16:34 | Godzina 18:34 | Godzina 19:34 | Godzina 21:34 | Godzina 22:34 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:34 |
---|---|
8 | Godzina 8:34 |
9 | |
10 | Godzina 10:34 |
11 | |
12 | Godzina 12:34 |
13 | |
14 | Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:34 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Sławoszewo | |||
3 | Grzepnica Alabastrowa | ||
1 | Grzepnica | ||
1 | Grzepnica Alabastrowa | ||
2 | Dobra Oliwkowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Dobra Stokrotki | |
3 | 2 | Dobra Rondo | |
4 | 1 | Dobra Przytulna | |
6 | 2 | Dobra Spacerowa | |
7 | 1 | Dobra MZAZ | |
8 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
9 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
10 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
11 | 1 | Wołczkowo Strumykowa | |
15 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym