Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 Godzina 5:58 | Godzina 6:30 Godzina 6:58 | Godzina 7:30 | Godzina 8:30 | Godzina 9:30 | Godzina 10:30 | Godzina 11:30 | Godzina 12:30 | Godzina 13:30 | Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:32 | Godzina 16:02 Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:29 | Godzina 18:29 | Godzina 19:28 | Godzina 20:15 | Godzina 21:16 | Godzina 22:16 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:30 Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:15 |
21 | Godzina 21:16 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:16 | Godzina 8:16 | Godzina 10:16 | Godzina 12:16 | Godzina 14:16 | Godzina 15:16 | Godzina 16:16 | Godzina 18:16 | Godzina 19:16 | Godzina 21:16 | Godzina 22:16 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:16 |
---|---|
8 | Godzina 8:16 |
9 | |
10 | Godzina 10:16 |
11 | |
12 | Godzina 12:16 |
13 | |
14 | Godzina 14:16 |
15 | Godzina 15:16 |
16 | Godzina 16:16 |
17 | |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | |
21 | Godzina 21:16 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
4 | Wołczkowo Strumykowa | ||
1 | Wołczkowo Kościół | ||
1 | Wołczkowo Piaskowa | ||
1 | Wołczkowo Łąkowa | ||
1 | Dobra MZAZ | ||
1 | Dobra Lawendowa | ||
1 | Dobra Spacerowa | ||
2 | Dobra Rondo | ||
2 | Dobra Stokrotki | ||
1 | Dobra Oliwkowa | ||
2 | Grzepnica Alabastrowa | ||
1 | Grzepnica (bieżący przystanek) | ||
4 | 4 | Sławoszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym