Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Grzepnica Alabastrowa (99311)
- Kierunek: Sławoszewo
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 Godzina 5:57 | Godzina 6:29 Godzina 6:57 | Godzina 7:29 | Godzina 8:29 | Godzina 9:29 | Godzina 10:29 | Godzina 11:29 | Godzina 12:29 | Godzina 13:29 | Godzina 14:30 | Godzina 15:00 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:28 | Godzina 18:28 | Godzina 19:27 | Godzina 20:14 | Godzina 21:15 | Godzina 22:15 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:29 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:14 |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:15 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:15 | Godzina 8:15 | Godzina 10:15 | Godzina 12:15 | Godzina 14:15 | Godzina 15:15 | Godzina 16:15 | Godzina 18:15 | Godzina 19:15 | Godzina 21:15 | Godzina 22:15 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:15 |
---|---|
8 | Godzina 8:15 |
9 | |
10 | Godzina 10:15 |
11 | |
12 | Godzina 12:15 |
13 | |
14 | Godzina 14:15 |
15 | Godzina 15:15 |
16 | Godzina 16:15 |
17 | |
18 | Godzina 18:15 |
19 | Godzina 19:15 |
20 | |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:15 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
4 | Wołczkowo Strumykowa | ||
1 | Wołczkowo Kościół | ||
1 | Wołczkowo Piaskowa | ||
1 | Wołczkowo Łąkowa | ||
1 | Dobra MZAZ | ||
1 | Dobra Lawendowa | ||
1 | Dobra Spacerowa | ||
2 | Dobra Rondo | ||
2 | Dobra Stokrotki | ||
1 | Dobra Oliwkowa | ||
2 | Grzepnica Alabastrowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Grzepnica | |
5 | 4 | Sławoszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym