Rozkład jazdy linii 221
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dobra Stokrotki (99811)
- Kierunek: Sławoszewo
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 Godzina 5:54 | Godzina 6:26 Godzina 6:54 | Godzina 7:26 | Godzina 8:26 | Godzina 9:26 | Godzina 10:26 | Godzina 11:26 | Godzina 12:26 | Godzina 13:26 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 | Godzina 16:27 Godzina 16:57 | Godzina 17:25 | Godzina 18:25 | Godzina 19:24 | Godzina 20:11 | Godzina 21:12 | Godzina 22:12 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:26 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:27 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:11 |
21 | Godzina 21:12 |
22 | Godzina 22:12 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:12 | Godzina 8:12 | Godzina 10:12 | Godzina 12:12 | Godzina 14:12 | Godzina 15:12 | Godzina 16:12 | Godzina 18:12 | Godzina 19:12 | Godzina 21:12 | Godzina 22:12 | |||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:12 |
---|---|
8 | Godzina 8:12 |
9 | |
10 | Godzina 10:12 |
11 | |
12 | Godzina 12:12 |
13 | |
14 | Godzina 14:12 |
15 | Godzina 15:12 |
16 | Godzina 16:12 |
17 | |
18 | Godzina 18:12 |
19 | Godzina 19:12 |
20 | |
21 | Godzina 21:12 |
22 | Godzina 22:12 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
4 | Wołczkowo Strumykowa | ||
1 | Wołczkowo Kościół | ||
1 | Wołczkowo Piaskowa | ||
1 | Wołczkowo Łąkowa | ||
1 | Dobra MZAZ | ||
1 | Dobra Lawendowa | ||
1 | Dobra Spacerowa | ||
2 | Dobra Rondo | ||
2 | Dobra Stokrotki (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Dobra Oliwkowa | |
3 | 2 | Grzepnica Alabastrowa | |
4 | 1 | Grzepnica | |
8 | 4 | Sławoszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym