Rozkład jazdy linii 222
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wernyhory (30311)
- Kierunek: Łukasińskiego Ogrody lub Mierzyn Szkoła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:33 | Godzina 7:34 | Godzina 8:33 | Godzina 9:33 | Godzina 10:33 | Godzina 11:33 | Godzina 12:33 | Godzina 13:33 | Godzina 14:33 | Godzina 15:33 | Godzina 16:33 | Godzina 17:33 | Godzina 18:33 | Godzina 19:33 | Godzina 20:33 | Godzina 21:33 | Godzina 22:33 | ||
Ważny od 29.07.2023 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:33 |
Ważny od 29.07.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:33 | Godzina 7:34 | Godzina 8:33 | Godzina 9:33 | Godzina 10:33 | Godzina 11:33 | Godzina 12:33 | Godzina 13:33 | Godzina 14:33 | Godzina 15:33 | Godzina 16:33 | Godzina 17:33 | Godzina 18:33 | Godzina 19:33 | Godzina 20:33 | Godzina 21:33 | Godzina 22:33 | ||
Ważny od 29.07.2023 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:33 |
Ważny od 29.07.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:33 | Godzina 7:33 | Godzina 8:33 | Godzina 9:33 | Godzina 10:33 | Godzina 11:33 | Godzina 12:33 | Godzina 13:33 | Godzina 14:33 | Godzina 15:33 | Godzina 16:33 | Godzina 17:33 | Godzina 18:33 | Godzina 19:33 | Godzina 20:33 | Godzina 21:33 | Godzina 22:33 | ||
Ważny od 29.07.2023 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:33 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:33 |
Ważny od 29.07.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Mierzyn Szkoła”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kościno | |||
3 | Kościno Sowy | ||
1 | Dołuje Perkoza | ||
2 | Dołuje Kościół | ||
1 | Dołuje | ||
1 | Dołuje Zimowy Sad | ||
2 | Wąwelnica | ||
2 | Redlica Rondo | ||
1 | Redlica | ||
2 | Bezrzecze Wilanowska | ||
2 | Zaściankowa | ||
1 | Rozmarynowa | ||
1 | Wronia | ||
1 | Żyzna | ||
1 | Modra | ||
1 | Krzekowo Kościół | ||
2 | Krzekowo | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Reduty Ordona | |
2 | 1 | Kleeberga | |
5 | 3 | Łukasińskiego | |
6 | 1 | Zakłady Piekarnicze | |
7 | 1 | Ogrody im. Bema | |
8 | 1 | Ogrody „Krzekowo” | |
9 | 1 | Łukasińskiego Ogrody | |
Mierzyn Nasienna | |||
Mierzynianka | |||
Mierzyn Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym