Rozkład jazdy linii 223
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Skarbimierzyce (96512)
- Kierunek: Stolec lub Dobra Rondo
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 | Godzina 6:16 | Godzina 7:16 | Godzina 8:18 | Godzina 9:18 | Godzina 10:16 | Godzina 11:16 | Godzina 12:16 | Godzina 13:16 | Godzina 14:16 | Godzina 15:16 | Godzina 16:16 | Godzina 17:16 | Godzina 18:16 | Godzina 19:16 | Godzina 20:16 | Godzina 21:16 | Godzina 22:16 | Godzina 23:16 | |
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:16 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 |
7 | Godzina 7:16 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:16 |
11 | Godzina 11:16 |
12 | Godzina 12:16 |
13 | Godzina 13:16 |
14 | Godzina 14:16 |
15 | Godzina 15:16 |
16 | Godzina 16:16 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:16 |
21 | Godzina 21:16 |
22 | Godzina 22:16 |
23 | Godzina 23:16 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 | Godzina 6:16 | Godzina 7:16 | Godzina 8:18 | Godzina 9:18 | Godzina 10:16 | Godzina 11:16 | Godzina 12:16 | Godzina 13:16 | Godzina 14:16 | Godzina 15:16 | Godzina 16:16 | Godzina 17:16 | Godzina 18:16 | Godzina 19:16 | Godzina 20:16 | Godzina 21:16 | Godzina 22:16 | Godzina 23:16 | |
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:16 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 |
7 | Godzina 7:16 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:16 |
11 | Godzina 11:16 |
12 | Godzina 12:16 |
13 | Godzina 13:16 |
14 | Godzina 14:16 |
15 | Godzina 15:16 |
16 | Godzina 16:16 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:16 |
21 | Godzina 21:16 |
22 | Godzina 22:16 |
23 | Godzina 23:16 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 | Godzina 6:16 | Godzina 7:16 | Godzina 8:16 | Godzina 9:16 | Godzina 10:16 | Godzina 11:16 | Godzina 12:16 | Godzina 13:16 | Godzina 14:16 | Godzina 15:16 | Godzina 16:16 | Godzina 17:16 | Godzina 18:16 | Godzina 19:16 | Godzina 20:16 | Godzina 21:16 | Godzina 22:16 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:16 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 |
7 | Godzina 7:16 |
8 | Godzina 8:16 |
9 | Godzina 9:16 |
10 | Godzina 10:16 |
11 | Godzina 11:16 |
12 | Godzina 12:16 |
13 | Godzina 13:16 |
14 | Godzina 14:16 |
15 | Godzina 15:16 |
16 | Godzina 16:16 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:16 |
21 | Godzina 21:16 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
- c
- Kurs tylko do pętli „Dobra Rondo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn | ||
2 | Mierzyn Grafitowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna | ||
1 | Mierzyn Wichrowa | ||
2 | Skarbimierzyce (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Dołuje | |
3 | 1 | Dołuje Makowa | |
Lubieszyn Targowisko | |||
4 | 1 | Lubieszyn | |
6 | 2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
7 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
8 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
9 | 1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
12 | 3 | Dobra Lazurowa | |
14 | 2 | Dobra Wiklinowa | |
16 | 2 | Dobra Rondo | |
17 | 1 | Dobra Sportowa | |
18 | 1 | Dobra Konwaliowa | |
20 | 2 | Buk Skrzyżowanie | |
21 | 1 | Buk Kościół | |
22 | 1 | Buk Boisko | |
24 | 2 | Łęgi Zachodnia | |
25 | 1 | Łęgi Skrzyżowanie | |
26 | 1 | Łęgi Wieś | |
28 | 2 | Łęgi Skrzyżowanie | |
32 | 4 | Rzędziny | |
33 | 1 | Rzędziny Szkoła | |
39 | 6 | Stolec Górka | |
41 | 2 | Stolec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym