Rozkład jazdy linii 223
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Buk Skrzyżowanie (98312)
- Kierunek: Gumieńce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:26 | Godzina 6:26 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:20 | Godzina 9:28 | Godzina 11:26 | Godzina 13:26 | Godzina 14:24 | Godzina 15:26 Godzina 15:38 | Godzina 16:24 | Godzina 17:26 | Godzina 19:26 | Godzina 21:26 | Godzina 22:26 | Godzina 23:19 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:26 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:20 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | |
11 | Godzina 11:26 |
12 | |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:26 Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | |
19 | Godzina 19:26 |
20 | |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:26 |
23 | Godzina 23:19 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:26 | Godzina 6:26 | Godzina 7:22 | Godzina 8:20 | Godzina 9:28 | Godzina 11:26 | Godzina 13:26 | Godzina 14:24 | Godzina 15:26 | Godzina 16:24 | Godzina 17:26 | Godzina 19:26 | Godzina 21:26 | Godzina 22:26 | Godzina 23:19 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:26 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:20 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | |
11 | Godzina 11:26 |
12 | |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | |
19 | Godzina 19:26 |
20 | |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:26 |
23 | Godzina 23:19 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 7:26 | Godzina 9:26 | Godzina 11:26 | Godzina 13:26 | Godzina 15:24 | Godzina 17:26 | Godzina 19:26 | Godzina 21:26 | Godzina 22:26 | ||||||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:26 |
8 | |
9 | Godzina 9:26 |
10 | |
11 | Godzina 11:26 |
12 | |
13 | Godzina 13:26 |
14 | |
15 | Godzina 15:24 |
16 | |
17 | Godzina 17:26 |
18 | |
19 | Godzina 19:26 |
20 | |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:26 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Dobra Rondo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stolec | |||
1 | Stolec Górka | ||
6 | Rzędziny Szkoła | ||
1 | Rzędziny | ||
4 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
1 | Łęgi Wieś | ||
2 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
1 | Łęgi Zachodnia | ||
2 | Buk Boisko | ||
1 | Buk Kościół | ||
1 | Buk Skrzyżowanie (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Dobra Konwaliowa | |
4 | 1 | Dobra Sportowa | |
5 | 1 | Dobra Rondo | |
7 | 2 | Dobra Wiklinowa | |
9 | 2 | Dobra Lazurowa | |
12 | 3 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
13 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
14 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
15 | 1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
Lubieszyn Targowisko | |||
17 | 2 | Dołuje Makowa | |
18 | 1 | Dołuje | |
20 | 2 | Skarbimierzyce | |
22 | 2 | Mierzyn Wichrowa | |
23 | 1 | Mierzyn Wspólna | |
24 | 1 | Mierzyn Grafitowa | |
28 | 4 | Mierzyn | |
29 | 1 | Mierzyn Spółdzielców | |
30 | 1 | Hrubieszowska | |
32 | 2 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym