Rozkład jazdy linii 223
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Buk Boisko (98512)
- Kierunek: Gumieńce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:24 | Godzina 6:24 | Godzina 7:20 | Godzina 8:00 Godzina 8:18 | Godzina 9:26 | Godzina 11:24 | Godzina 13:24 | Godzina 14:22 | Godzina 15:24 Godzina 15:36 | Godzina 16:22 | Godzina 17:24 | Godzina 19:24 | Godzina 21:24 | Godzina 22:24 | Godzina 23:17 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:24 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | |
11 | Godzina 11:24 |
12 | |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:24 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | |
19 | Godzina 19:24 |
20 | |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:24 | Godzina 6:24 | Godzina 7:20 | Godzina 8:18 | Godzina 9:26 | Godzina 11:24 | Godzina 13:24 | Godzina 14:22 | Godzina 15:24 | Godzina 16:22 | Godzina 17:24 | Godzina 19:24 | Godzina 21:24 | Godzina 22:24 | Godzina 23:17 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:24 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | |
11 | Godzina 11:24 |
12 | |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | |
19 | Godzina 19:24 |
20 | |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 7:24 | Godzina 9:24 | Godzina 11:24 | Godzina 13:24 | Godzina 15:22 | Godzina 17:24 | Godzina 19:24 | Godzina 21:24 | Godzina 22:24 | ||||||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:24 |
8 | |
9 | Godzina 9:24 |
10 | |
11 | Godzina 11:24 |
12 | |
13 | Godzina 13:24 |
14 | |
15 | Godzina 15:22 |
16 | |
17 | Godzina 17:24 |
18 | |
19 | Godzina 19:24 |
20 | |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Dobra Rondo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stolec | |||
1 | Stolec Górka | ||
6 | Rzędziny Szkoła | ||
1 | Rzędziny | ||
4 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
1 | Łęgi Wieś | ||
2 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
1 | Łęgi Zachodnia | ||
2 | Buk Boisko (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Buk Kościół | |
2 | 1 | Buk Skrzyżowanie | |
5 | 3 | Dobra Konwaliowa | |
6 | 1 | Dobra Sportowa | |
7 | 1 | Dobra Rondo | |
9 | 2 | Dobra Wiklinowa | |
11 | 2 | Dobra Lazurowa | |
14 | 3 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
15 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
16 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
17 | 1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
Lubieszyn Targowisko | |||
19 | 2 | Dołuje Makowa | |
20 | 1 | Dołuje | |
22 | 2 | Skarbimierzyce | |
24 | 2 | Mierzyn Wichrowa | |
25 | 1 | Mierzyn Wspólna | |
26 | 1 | Mierzyn Grafitowa | |
30 | 4 | Mierzyn | |
31 | 1 | Mierzyn Spółdzielców | |
32 | 1 | Hrubieszowska | |
34 | 2 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym