Rozkład jazdy linii 223
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Łęgi Wieś (98711)
- Kierunek: Gumieńce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:19 | Godzina 6:19 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 | Godzina 8:13 | Godzina 9:21 | Godzina 11:19 | Godzina 13:19 | Godzina 14:17 | Godzina 15:19 Godzina 15:31 | Godzina 16:17 | Godzina 17:19 | Godzina 19:19 | Godzina 21:19 | Godzina 22:19 | Godzina 23:12 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:19 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | |
11 | Godzina 11:19 |
12 | |
13 | Godzina 13:19 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:17 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | |
19 | Godzina 19:19 |
20 | |
21 | Godzina 21:19 |
22 | Godzina 22:19 |
23 | Godzina 23:12 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:19 | Godzina 6:19 | Godzina 7:15 | Godzina 8:13 | Godzina 9:21 | Godzina 11:19 | Godzina 13:19 | Godzina 14:17 | Godzina 15:19 | Godzina 16:17 | Godzina 17:19 | Godzina 19:19 | Godzina 21:19 | Godzina 22:19 | Godzina 23:12 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:19 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:15 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | |
11 | Godzina 11:19 |
12 | |
13 | Godzina 13:19 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:19 |
16 | Godzina 16:17 |
17 | Godzina 17:19 |
18 | |
19 | Godzina 19:19 |
20 | |
21 | Godzina 21:19 |
22 | Godzina 22:19 |
23 | Godzina 23:12 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 | Godzina 7:19 | Godzina 9:19 | Godzina 11:19 | Godzina 13:19 | Godzina 15:17 | Godzina 17:19 | Godzina 19:19 | Godzina 21:19 | Godzina 22:19 | ||||||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:19 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:19 |
8 | |
9 | Godzina 9:19 |
10 | |
11 | Godzina 11:19 |
12 | |
13 | Godzina 13:19 |
14 | |
15 | Godzina 15:17 |
16 | |
17 | Godzina 17:19 |
18 | |
19 | Godzina 19:19 |
20 | |
21 | Godzina 21:19 |
22 | Godzina 22:19 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Dobra Rondo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stolec | |||
1 | Stolec Górka | ||
6 | Rzędziny Szkoła | ||
1 | Rzędziny | ||
4 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
1 | Łęgi Wieś (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Łęgi Skrzyżowanie | |
3 | 1 | Łęgi Zachodnia | |
5 | 2 | Buk Boisko | |
6 | 1 | Buk Kościół | |
7 | 1 | Buk Skrzyżowanie | |
10 | 3 | Dobra Konwaliowa | |
11 | 1 | Dobra Sportowa | |
12 | 1 | Dobra Rondo | |
14 | 2 | Dobra Wiklinowa | |
16 | 2 | Dobra Lazurowa | |
19 | 3 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
20 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
21 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
22 | 1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
Lubieszyn Targowisko | |||
24 | 2 | Dołuje Makowa | |
25 | 1 | Dołuje | |
27 | 2 | Skarbimierzyce | |
29 | 2 | Mierzyn Wichrowa | |
30 | 1 | Mierzyn Wspólna | |
31 | 1 | Mierzyn Grafitowa | |
35 | 4 | Mierzyn | |
36 | 1 | Mierzyn Spółdzielców | |
37 | 1 | Hrubieszowska | |
39 | 2 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym