Rozkład jazdy linii 223
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Rzędziny (98811)
- Kierunek: Stolec
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:50 | Godzina 7:30 Godzina 7:48 | Godzina 8:52 | Godzina 9:50 | Godzina 11:48 | Godzina 13:48 | Godzina 14:48 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 | Godzina 16:48 | Godzina 17:48 | Godzina 19:48 | Godzina 21:48 | Godzina 22:48 | ||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:50 |
10 | |
11 | Godzina 11:48 |
12 | |
13 | Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:48 |
18 | |
19 | Godzina 19:48 |
20 | |
21 | Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:48 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:50 | Godzina 7:48 | Godzina 8:52 | Godzina 9:50 | Godzina 11:48 | Godzina 13:48 | Godzina 14:48 | Godzina 15:48 | Godzina 16:48 | Godzina 17:48 | Godzina 19:48 | Godzina 21:48 | Godzina 22:48 | ||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:50 |
10 | |
11 | Godzina 11:48 |
12 | |
13 | Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:48 |
18 | |
19 | Godzina 19:48 |
20 | |
21 | Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:48 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 7:48 | Godzina 9:48 | Godzina 11:48 | Godzina 13:48 | Godzina 15:48 | Godzina 17:48 | Godzina 19:48 | Godzina 21:48 | |||||||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:48 |
8 | |
9 | Godzina 9:48 |
10 | |
11 | Godzina 11:48 |
12 | |
13 | Godzina 13:48 |
14 | |
15 | Godzina 15:48 |
16 | |
17 | Godzina 17:48 |
18 | |
19 | Godzina 19:48 |
20 | |
21 | Godzina 21:48 |
Ważny od 01.05.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn | ||
2 | Mierzyn Grafitowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna | ||
1 | Mierzyn Wichrowa | ||
2 | Skarbimierzyce | ||
2 | Dołuje | ||
1 | Dołuje Makowa | ||
Lubieszyn Targowisko | |||
1 | Lubieszyn | ||
2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | ||
1 | Lubieszyn Rondo | ||
1 | Lubieszyn Rondo | ||
1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | ||
3 | Dobra Lazurowa | ||
2 | Dobra Wiklinowa | ||
2 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Sportowa | ||
1 | Dobra Konwaliowa | ||
2 | Buk Skrzyżowanie | ||
1 | Buk Kościół | ||
1 | Buk Boisko | ||
2 | Łęgi Zachodnia | ||
1 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
1 | Łęgi Wieś | ||
2 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
4 | Rzędziny (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Rzędziny Szkoła | |
7 | 6 | Stolec Górka | |
9 | 2 | Stolec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym