Rozkład jazdy linii 223
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Stolec Górka (99011)
- Kierunek: Stolec
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:03 | Godzina 5:55 | Godzina 6:57 | Godzina 7:37 Godzina 7:55 | Godzina 8:59 | Godzina 9:57 | Godzina 11:55 | Godzina 13:55 | Godzina 14:55 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 | Godzina 16:55 | Godzina 17:55 | Godzina 19:55 | Godzina 21:55 | Godzina 22:55 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:03 |
---|---|
5 | Godzina 5:55 |
6 | Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:57 |
10 | |
11 | Godzina 11:55 |
12 | |
13 | Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:55 |
18 | |
19 | Godzina 19:55 |
20 | |
21 | Godzina 21:55 |
22 | Godzina 22:55 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:03 | Godzina 5:55 | Godzina 6:57 | Godzina 7:55 | Godzina 8:59 | Godzina 9:57 | Godzina 11:55 | Godzina 13:55 | Godzina 14:55 | Godzina 15:55 | Godzina 16:55 | Godzina 17:55 | Godzina 19:55 | Godzina 21:55 | Godzina 22:55 | |||||
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:03 |
---|---|
5 | Godzina 5:55 |
6 | Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:57 |
10 | |
11 | Godzina 11:55 |
12 | |
13 | Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:55 |
18 | |
19 | Godzina 19:55 |
20 | |
21 | Godzina 21:55 |
22 | Godzina 22:55 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:55 | Godzina 7:55 | Godzina 9:55 | Godzina 11:55 | Godzina 13:55 | Godzina 15:55 | Godzina 17:55 | Godzina 19:55 | Godzina 21:55 | |||||||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:03 Godzina 5:55 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:55 |
8 | |
9 | Godzina 9:55 |
10 | |
11 | Godzina 11:55 |
12 | |
13 | Godzina 13:55 |
14 | |
15 | Godzina 15:55 |
16 | |
17 | Godzina 17:55 |
18 | |
19 | Godzina 19:55 |
20 | |
21 | Godzina 21:55 |
Ważny od 01.05.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn | ||
2 | Mierzyn Grafitowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna | ||
1 | Mierzyn Wichrowa | ||
2 | Skarbimierzyce | ||
2 | Dołuje | ||
1 | Dołuje Makowa | ||
Lubieszyn Targowisko | |||
1 | Lubieszyn | ||
2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | ||
1 | Lubieszyn Rondo | ||
1 | Lubieszyn Rondo | ||
1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | ||
3 | Dobra Lazurowa | ||
2 | Dobra Wiklinowa | ||
2 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Sportowa | ||
1 | Dobra Konwaliowa | ||
2 | Buk Skrzyżowanie | ||
1 | Buk Kościół | ||
1 | Buk Boisko | ||
2 | Łęgi Zachodnia | ||
1 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
1 | Łęgi Wieś | ||
2 | Łęgi Skrzyżowanie | ||
4 | Rzędziny | ||
1 | Rzędziny Szkoła | ||
6 | Stolec Górka (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Stolec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym