Rozkład jazdy linii 223
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dobra Lazurowa (99411)
- Kierunek: Stolec lub Dobra Rondo
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:30 | Godzina 7:28 | Godzina 8:32 | Godzina 9:30 | Godzina 10:28 | Godzina 11:28 | Godzina 12:28 | Godzina 13:28 | Godzina 14:28 | Godzina 15:28 | Godzina 16:28 | Godzina 17:28 | Godzina 18:28 | Godzina 19:28 | Godzina 20:28 | Godzina 21:28 | Godzina 22:28 | Godzina 23:28 | |
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:28 |
23 | Godzina 23:28 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:30 | Godzina 7:28 | Godzina 8:32 | Godzina 9:30 | Godzina 10:28 | Godzina 11:28 | Godzina 12:28 | Godzina 13:28 | Godzina 14:28 | Godzina 15:28 | Godzina 16:28 | Godzina 17:28 | Godzina 18:28 | Godzina 19:28 | Godzina 20:28 | Godzina 21:28 | Godzina 22:28 | Godzina 23:28 | |
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:28 |
23 | Godzina 23:28 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:28 | Godzina 9:28 | Godzina 10:28 | Godzina 11:28 | Godzina 12:28 | Godzina 13:28 | Godzina 14:28 | Godzina 15:28 | Godzina 16:28 | Godzina 17:28 | Godzina 18:28 | Godzina 19:28 | Godzina 20:28 | Godzina 21:28 | Godzina 22:28 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:28 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do pętli „Dobra Rondo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn | ||
2 | Mierzyn Grafitowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna | ||
1 | Mierzyn Wichrowa | ||
2 | Skarbimierzyce | ||
2 | Dołuje | ||
1 | Dołuje Makowa | ||
Lubieszyn Targowisko | |||
1 | Lubieszyn | ||
2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | ||
1 | Lubieszyn Rondo | ||
1 | Lubieszyn Rondo | ||
1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | ||
3 | Dobra Lazurowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Dobra Wiklinowa | |
4 | 2 | Dobra Rondo | |
5 | 1 | Dobra Sportowa | |
6 | 1 | Dobra Konwaliowa | |
8 | 2 | Buk Skrzyżowanie | |
9 | 1 | Buk Kościół | |
10 | 1 | Buk Boisko | |
12 | 2 | Łęgi Zachodnia | |
13 | 1 | Łęgi Skrzyżowanie | |
14 | 1 | Łęgi Wieś | |
16 | 2 | Łęgi Skrzyżowanie | |
20 | 4 | Rzędziny | |
21 | 1 | Rzędziny Szkoła | |
27 | 6 | Stolec Górka | |
29 | 2 | Stolec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym