Rozkład jazdy linii 224
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Mierzyn Modrzewiowa (69911)
- Kierunek: Mierzyn Pod Lipami
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 | Godzina 6:00 Godzina 6:29 Godzina 6:59 | Godzina 7:30 | Godzina 8:00 | Godzina 9:00 | Godzina 10:00 | Godzina 11:00 | Godzina 12:00 | Godzina 13:00 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:31 | Godzina 17:00 | Godzina 18:00 Godzina 18:59 | Godzina 19:59 | Godzina 21:06 | Godzina 22:06 | Godzina 23:06 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:00 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:29 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:00 |
9 | Godzina 9:00 |
10 | Godzina 10:00 |
11 | Godzina 11:00 |
12 | Godzina 12:00 |
13 | Godzina 13:00 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:00 |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:59 |
20 | |
21 | Godzina 21:06 |
22 | Godzina 22:06 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:06 | Godzina 7:06 | Godzina 8:06 | Godzina 9:06 | Godzina 10:06 | Godzina 11:06 | Godzina 12:06 | Godzina 13:06 | Godzina 14:06 | Godzina 15:06 | Godzina 16:06 | Godzina 17:06 | Godzina 18:06 | Godzina 19:06 | Godzina 20:06 | Godzina 21:06 | Godzina 22:06 | Godzina 23:06 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
6 | Godzina 6:06 |
---|---|
7 | Godzina 7:06 |
8 | Godzina 8:06 |
9 | Godzina 9:06 |
10 | Godzina 10:06 |
11 | Godzina 11:06 |
12 | Godzina 12:06 |
13 | Godzina 13:06 |
14 | Godzina 14:06 |
15 | Godzina 15:06 |
16 | Godzina 16:06 |
17 | Godzina 17:06 |
18 | Godzina 18:06 |
19 | Godzina 19:06 |
20 | Godzina 20:06 |
21 | Godzina 21:06 |
22 | Godzina 22:06 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 01.05.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn | ||
3 | Mierzyn Truskawkowa | ||
2 | Mierzyn Modrzewiowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Mierzyn Pod Lipami (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym