Rozkład jazdy linii 224
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Hrubieszowska (28711)
- Kierunek: Gumieńce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 | Godzina 6:11 Godzina 6:41 | Godzina 7:12 Godzina 7:43 | Godzina 8:12 | Godzina 9:12 | Godzina 10:12 | Godzina 11:12 | Godzina 12:12 | Godzina 13:12 | Godzina 14:13 Godzina 14:43 | Godzina 15:14 Godzina 15:44 | Godzina 16:14 Godzina 16:43 | Godzina 17:12 | Godzina 18:11 | Godzina 19:10 | Godzina 20:10 | Godzina 21:17 | Godzina 22:17 | Godzina 23:17 | |
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:11 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:12 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:12 |
9 | Godzina 9:12 |
10 | Godzina 10:12 |
11 | Godzina 11:12 |
12 | Godzina 12:12 |
13 | Godzina 13:12 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:14 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:12 |
18 | Godzina 18:11 |
19 | Godzina 19:10 |
20 | Godzina 20:10 |
21 | Godzina 21:17 |
22 | Godzina 22:17 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:17 | Godzina 7:17 | Godzina 8:17 | Godzina 9:17 | Godzina 10:17 | Godzina 11:17 | Godzina 12:17 | Godzina 13:17 | Godzina 14:17 | Godzina 15:17 | Godzina 16:17 | Godzina 17:17 | Godzina 18:17 | Godzina 19:17 | Godzina 20:17 | Godzina 21:17 | Godzina 22:17 | Godzina 23:17 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
6 | Godzina 6:17 |
---|---|
7 | Godzina 7:17 |
8 | Godzina 8:17 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:17 |
11 | Godzina 11:17 |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:17 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:17 |
16 | Godzina 16:17 |
17 | Godzina 17:17 |
18 | Godzina 18:17 |
19 | Godzina 19:17 |
20 | Godzina 20:17 |
21 | Godzina 21:17 |
22 | Godzina 22:17 |
23 | Godzina 23:17 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Mierzyn Pod Lipami | |||
2 | Mierzyn Demeter | ||
2 | Mierzyn Wichrowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna | ||
1 | Mierzyn Grafitowa | ||
4 | Mierzyn | ||
1 | Mierzyn Spółdzielców | ||
1 | Hrubieszowska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym