Rozkład jazdy linii 225
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Żołnierska kier. Krzekowo
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
-
Przystanek: Wołczkowo Piaskowa (95511)
- Kierunek: Dobra Osiedle
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:39 | Godzina 5:39 | Godzina 6:39 | Godzina 7:44 | Godzina 8:39 | Godzina 9:44 | Godzina 10:39 | Godzina 11:39 | Godzina 12:39 | Godzina 13:39 | Godzina 14:39 | Godzina 15:39 | Godzina 16:39 | Godzina 17:39 | Godzina 18:44 | Godzina 19:39 | Godzina 20:44 | Godzina 21:39 | Godzina 22:39 | |
Ważny od 29.07.2023 |
4 | Godzina 4:39 |
---|---|
5 | Godzina 5:39 |
6 | Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:39 |
22 | Godzina 22:39 |
Ważny od 29.07.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klonowica Zajezdnia | |||
1 | Wernyhory | ||
1 | Żołnierska | ||
1 | Krzekowo | ||
3 | Krzekowo Kościół | ||
2 | Modra | ||
1 | Żyzna | ||
1 | Wronia | ||
1 | Rozmarynowa | ||
2 | Zaściankowa | ||
1 | Bezrzecze Koralowa | ||
2 | Bezrzecze | ||
2 | Wołczkowo Słoneczna | ||
1 | Wołczkowo Kościół | ||
1 | Wołczkowo Piaskowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
2 | 1 | Dobra MZAZ | |
3 | 1 | Dobra Lawendowa | |
4 | 1 | Dobra Spacerowa | |
6 | 2 | Dobra Rondo | |
7 | 1 | Dobra Osiedle (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym