Rozkład jazdy linii 225
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Żołnierska kier. Krzekowo
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
-
Przystanek: Wronia (32812)
- Kierunek: Klonowica Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 | Godzina 6:11 | Godzina 7:06 | Godzina 8:11 | Godzina 9:06 | Godzina 10:11 | Godzina 11:11 | Godzina 12:11 | Godzina 13:11 | Godzina 14:11 | Godzina 15:11 | Godzina 16:11 | Godzina 17:11 | Godzina 18:06 | Godzina 19:11 | Godzina 20:06 | Godzina 21:11 | Godzina 22:11 | Godzina 23:11 | |
Ważny od 29.07.2023 |
5 | Godzina 5:11 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:06 |
8 | Godzina 8:11 |
9 | Godzina 9:06 |
10 | Godzina 10:11 |
11 | Godzina 11:11 |
12 | Godzina 12:11 |
13 | Godzina 13:11 |
14 | Godzina 14:11 |
15 | Godzina 15:11 |
16 | Godzina 16:11 |
17 | Godzina 17:11 |
18 | Godzina 18:06 |
19 | Godzina 19:11 |
20 | Godzina 20:06 |
21 | Godzina 21:11 |
22 | Godzina 22:11 |
23 | Godzina 23:11 |
Ważny od 29.07.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dobra Osiedle | |||
2 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Przytulna | ||
2 | Dobra Spacerowa | ||
1 | Dobra MZAZ | ||
1 | Wołczkowo Łąkowa | ||
1 | Wołczkowo Piaskowa | ||
1 | Wołczkowo Kościół | ||
2 | Wołczkowo Słoneczna | ||
2 | Bezrzecze | ||
1 | Bezrzecze Koralowa | ||
2 | Zaściankowa | ||
2 | Rozmarynowa | ||
2 | Wronia (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Żyzna | |
3 | 1 | Modra | |
4 | 1 | Krzekowo Kościół | |
6 | 2 | Krzekowo | |
7 | 1 | Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym