Rozkład jazdy linii 226
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Mierzyn Spółdzielców (94711)
- Kierunek: Lubieszyn Rondo lub Lubieszyn Granica
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:30 Godzina 4:50 | Godzina 5:30 Godzina 5:50 | Godzina 6:29 Godzina 6:49 | Godzina 7:29 Godzina 7:49 | Godzina 8:29 Godzina 8:49 | Godzina 9:38 | Godzina 10:38 | Godzina 11:38 | Godzina 12:38 | Godzina 13:27 Godzina 13:47 | Godzina 14:28 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 Godzina 15:48 | Godzina 16:28 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 Godzina 17:48 | Godzina 18:28 Godzina 18:48 | Godzina 19:38 | Godzina 20:41 | Godzina 21:41 | Godzina 22:42 | |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:30 Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:30 Godzina 5:50 |
6 | Godzina 6:29 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:29 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:29 Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:27 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:28 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:28 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:28 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:42 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:42 | Godzina 7:42 | Godzina 8:42 | Godzina 9:42 | Godzina 10:42 | Godzina 11:42 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 14:42 | Godzina 15:42 | Godzina 16:42 | Godzina 17:42 | Godzina 18:42 | Godzina 19:42 | Godzina 20:42 | Godzina 21:42 | Godzina 22:42 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:42 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo”
- b
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo” z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
- c
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo” z podjazdem do przystanku „Wąwelnica”
- d
- Kurs do pętli „Lubieszyn Granica”
- e
- Kurs do pętli „Lubieszyn Granica” z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Mierzyn | |
5 | 2 | Mierzyn Grafitowa | |
6 | 1 | Mierzyn Wspólna | |
7 | 1 | Mierzyn Wichrowa | |
9 | 2 | Skarbimierzyce | |
11 | 2 | Dołuje | |
Dołuje Zimowy Sad | |||
Wąwelnica | |||
Dołuje Zimowy Sad | |||
12 | 1 | Dołuje Makowa | |
Lubieszyn Targowisko | |||
13 | 1 | Lubieszyn | |
15 | 2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
16 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
Lubieszyn Granica (przystanek końcowy) | |||
17 | 1 | Lubieszyn Rondo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym