Rozkład jazdy linii 226
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Mierzyn (94811)
- Kierunek: Lubieszyn Rondo lub Lubieszyn Granica
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:31 Godzina 4:51 | Godzina 5:31 Godzina 5:51 | Godzina 6:30 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 Godzina 8:50 | Godzina 9:40 | Godzina 10:40 | Godzina 11:40 | Godzina 12:40 | Godzina 13:30 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 Godzina 17:50 | Godzina 18:30 Godzina 18:50 | Godzina 19:40 | Godzina 20:42 | Godzina 21:42 | Godzina 22:43 | |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:31 Godzina 4:51 |
---|---|
5 | Godzina 5:31 Godzina 5:51 |
6 | Godzina 6:30 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:30 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:30 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:43 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:43 | Godzina 6:43 | Godzina 7:43 | Godzina 8:43 | Godzina 9:43 | Godzina 10:43 | Godzina 11:43 | Godzina 12:43 | Godzina 13:43 | Godzina 14:43 | Godzina 15:43 | Godzina 16:43 | Godzina 17:43 | Godzina 18:43 | Godzina 19:43 | Godzina 20:43 | Godzina 21:43 | Godzina 22:43 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:43 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo”
- b
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo” z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
- c
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo” z podjazdem do przystanku „Wąwelnica”
- d
- Kurs do pętli „Lubieszyn Granica”
- e
- Kurs do pętli „Lubieszyn Granica” z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Mierzyn Grafitowa | |
3 | 1 | Mierzyn Wspólna | |
4 | 1 | Mierzyn Wichrowa | |
6 | 2 | Skarbimierzyce | |
8 | 2 | Dołuje | |
Dołuje Zimowy Sad | |||
Wąwelnica | |||
Dołuje Zimowy Sad | |||
9 | 1 | Dołuje Makowa | |
Lubieszyn Targowisko | |||
10 | 1 | Lubieszyn | |
12 | 2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
13 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
Lubieszyn Granica (przystanek końcowy) | |||
14 | 1 | Lubieszyn Rondo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym