Rozkład jazdy linii 226
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Skarbimierzyce (96512)
- Kierunek: Lubieszyn Rondo lub Lubieszyn Granica
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:36 Godzina 4:56 | Godzina 5:36 Godzina 5:56 | Godzina 6:36 Godzina 6:56 | Godzina 7:36 Godzina 7:56 | Godzina 8:36 Godzina 8:56 | Godzina 9:46 | Godzina 10:46 | Godzina 11:46 | Godzina 12:46 | Godzina 13:36 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 Godzina 15:56 | Godzina 16:36 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 Godzina 17:56 | Godzina 18:36 Godzina 18:56 | Godzina 19:46 | Godzina 20:48 | Godzina 21:48 | Godzina 22:48 | |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | Godzina 4:36 Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:36 Godzina 5:56 |
6 | Godzina 6:36 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:36 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:36 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:36 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:36 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:48 |
Ważny od 01.05.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:48 | Godzina 7:48 | Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:48 | Godzina 11:48 | Godzina 12:48 | Godzina 13:48 | Godzina 14:48 | Godzina 15:48 | Godzina 16:48 | Godzina 17:48 | Godzina 18:48 | Godzina 19:48 | Godzina 20:48 | Godzina 21:48 | Godzina 22:48 | ||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:48 |
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo”
- b
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo” z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
- c
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo” z podjazdem do przystanku „Wąwelnica”
- d
- Kurs do pętli „Lubieszyn Granica”
- e
- Kurs do pętli „Lubieszyn Granica” z podjazdem do przystanku „Lubieszyn Targowisko”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn | ||
2 | Mierzyn Grafitowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna | ||
1 | Mierzyn Wichrowa | ||
2 | Skarbimierzyce (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Dołuje | |
Dołuje Zimowy Sad | |||
Wąwelnica | |||
Dołuje Zimowy Sad | |||
3 | 1 | Dołuje Makowa | |
Lubieszyn Targowisko | |||
4 | 1 | Lubieszyn | |
6 | 2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
7 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
Lubieszyn Granica (przystanek końcowy) | |||
8 | 1 | Lubieszyn Rondo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym