Rozkład jazdy linii 226
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dołuje Zimowy Sad (99911)
- Kierunek: Lubieszyn Rondo
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:39 | |||||||||||||||||||
Ważny od 01.05.2022 |
5 | Godzina 5:39 |
---|---|
Ważny od 01.05.2022 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Lubieszyn Rondo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Mierzyn Spółdzielców | ||
3 | Mierzyn | ||
2 | Mierzyn Grafitowa | ||
1 | Mierzyn Wspólna | ||
1 | Mierzyn Wichrowa | ||
2 | Skarbimierzyce | ||
2 | Dołuje | ||
Dołuje Zimowy Sad (bieżący przystanek) | |||
Wąwelnica | |||
Dołuje Zimowy Sad | |||
1 | Dołuje Makowa | ||
Lubieszyn Targowisko | |||
1 | Lubieszyn | ||
2 | Lubieszyn Skrzyżowanie | ||
1 | Lubieszyn Rondo | ||
Lubieszyn Granica (przystanek końcowy) | |||
1 | Lubieszyn Rondo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym