Rozkład jazdy linii 227
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:50 | Godzina 6:50 | Godzina 7:50 | Godzina 8:50 | Godzina 9:50 | Godzina 10:50 | Godzina 11:50 | Godzina 12:50 | Godzina 13:50 | Godzina 14:50 | Godzina 15:50 | Godzina 16:50 | Godzina 17:50 | Godzina 18:50 | Godzina 19:50 | Godzina 20:50 | Godzina 21:50 | Godzina 23:00 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:50 |
22 | |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:50 | Godzina 6:50 | Godzina 7:50 | Godzina 8:50 | Godzina 9:50 | Godzina 10:50 | Godzina 11:50 | Godzina 12:50 | Godzina 13:50 | Godzina 14:50 | Godzina 15:50 | Godzina 16:50 | Godzina 17:50 | Godzina 18:50 | Godzina 19:50 | Godzina 20:50 | Godzina 21:50 | Godzina 23:00 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:50 |
22 | |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:50 | Godzina 6:50 | Godzina 7:50 | Godzina 8:50 | Godzina 9:50 | Godzina 10:50 | Godzina 11:50 | Godzina 12:50 | Godzina 13:50 | Godzina 14:50 | Godzina 15:50 | Godzina 16:50 | Godzina 17:50 | Godzina 18:50 | Godzina 19:50 | Godzina 20:50 | Godzina 21:50 | Godzina 23:00 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:50 |
22 | |
23 | Godzina 23:00 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Mierzyn Szkoła | |||
Mierzynianka | |||
Mierzyn Nasienna | |||
Łukasińskiego Ogrody | |||
1 | Ogrody „Krzekowo” | ||
1 | Ogrody im. Bema | ||
1 | Zakłady Piekarnicze | ||
1 | Łukasińskiego | ||
2 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Krzekowo | ||
2 | Krzekowo Kościół | ||
2 | Modra | ||
1 | Żyzna | ||
2 | Wronia | ||
1 | Rozmarynowa | ||
2 | Zaściankowa | ||
1 | Bezrzecze Koralowa | ||
2 | Bezrzecze (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wołczkowo Słoneczna | |
4 | 2 | Wołczkowo Strumykowa | |
8 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym