Rozkład jazdy linii 227
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
-
Przystanek: Mierzynianka (94512)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:25 | Godzina 8:26 | Godzina 10:26 | Godzina 12:26 | Godzina 13:25 | Godzina 15:23 | Godzina 16:22 | |||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
7 | Godzina 7:25 |
---|---|
8 | Godzina 8:26 |
9 | |
10 | Godzina 10:26 |
11 | |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:22 |
Ważny od 04.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Mierzyn Szkoła | |||
Mierzynianka (bieżący przystanek) | |||
Mierzyn Nasienna | |||
Łukasińskiego Ogrody | |||
1 | Ogrody „Krzekowo” | ||
1 | Ogrody im. Bema | ||
1 | Zakłady Piekarnicze | ||
1 | Łukasińskiego | ||
2 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Krzekowo | ||
2 | Krzekowo Kościół | ||
2 | Modra | ||
1 | Żyzna | ||
2 | Wronia | ||
1 | Rozmarynowa | ||
2 | Zaściankowa | ||
1 | Bezrzecze Koralowa | ||
2 | Bezrzecze | ||
2 | Wołczkowo Słoneczna | ||
2 | Wołczkowo Strumykowa | ||
4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym