Rozkład jazdy linii 227
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
-
Przystanek: Wronia (32812)
- Kierunek: Łukasińskiego Ogrody lub Mierzyn Szkoła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:56 | Godzina 6:56 | Godzina 7:57 | Godzina 8:56 | Godzina 9:56 | Godzina 10:56 | Godzina 11:56 | Godzina 12:56 | Godzina 13:56 | Godzina 14:51 | Godzina 15:51 | Godzina 16:56 | Godzina 17:56 | Godzina 18:56 | Godzina 19:56 | Godzina 20:56 | Godzina 21:56 | Godzina 22:56 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:56 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:56 | Godzina 6:56 | Godzina 7:57 | Godzina 8:56 | Godzina 9:56 | Godzina 10:56 | Godzina 11:56 | Godzina 12:56 | Godzina 13:56 | Godzina 14:51 | Godzina 15:51 | Godzina 16:56 | Godzina 17:56 | Godzina 18:56 | Godzina 19:56 | Godzina 20:56 | Godzina 21:56 | Godzina 22:56 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:56 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:56 | Godzina 6:56 | Godzina 7:56 | Godzina 8:56 | Godzina 9:56 | Godzina 10:56 | Godzina 11:56 | Godzina 12:56 | Godzina 13:56 | Godzina 14:56 | Godzina 15:56 | Godzina 16:56 | Godzina 17:56 | Godzina 18:56 | Godzina 19:56 | Godzina 20:56 | Godzina 21:56 | Godzina 22:56 | ||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:56 |
Ważny od 04.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Mierzyn Szkoła”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
4 | Wołczkowo Strumykowa | ||
2 | Wołczkowo Słoneczna | ||
2 | Bezrzecze | ||
1 | Bezrzecze Koralowa | ||
1 | Zaściankowa | ||
1 | Rozmarynowa | ||
2 | Wronia (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Żyzna | |
3 | 1 | Modra | |
4 | 1 | Krzekowo Kościół | |
6 | 2 | Krzekowo | |
7 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
8 | 1 | Wernyhory | |
9 | 1 | Reduty Ordona | |
10 | 1 | Kleeberga | |
12 | 2 | Łukasińskiego | |
13 | 1 | Zakłady Piekarnicze | |
14 | 1 | Ogrody im. Bema | |
15 | 1 | Ogrody „Krzekowo” | |
16 | 1 | Łukasińskiego Ogrody | |
Mierzyn Nasienna | |||
Mierzynianka | |||
Mierzyn Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym