Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Centrum Żeglarskie (70411)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:00 Godzina 6:30 | Godzina 7:01 Godzina 7:31 | Godzina 8:01 Godzina 8:31 | Godzina 9:01 | Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 22:09 Godzina 22:29 | |||||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:01 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:29 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 22:09 | ||||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:09 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kadmowa | |||
Tytanowa | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Przybrzeżna | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Centrum Żeglarskie (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Przystań Żeglarska | |
2 | 1 | Lotnisko | |
3 | 1 | Księżnej Anny | |
4 | 1 | Basen Górniczy | |
5 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym