Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Emilii Gierczak (70731)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Kadmowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:32 | Godzina 6:02 Godzina 6:31 | Godzina 7:01 Godzina 7:31 | Godzina 8:01 Godzina 8:31 | Godzina 9:01 | Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 | Godzina 16:00 Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 21:32 | Godzina 22:03 | Godzina 23:13 | |||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:01 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | |
21 | Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:03 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 | Godzina 7:32 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 21:32 | Godzina 23:13 | |||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | |
21 | Godzina 21:32 |
22 | |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 | |||||||||||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
23 | Godzina 23:15 |
---|---|
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kadmowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Plac Słowiański | |
5 | 2 | Jugosłowiańska | |
6 | 1 | Warmińska | |
7 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Tytanowa | |||
Kadmowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym