Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Plac Słowiański (71112)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Kadmowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:34 | Godzina 6:04 Godzina 6:33 | Godzina 7:03 Godzina 7:33 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 | Godzina 9:03 | Godzina 13:33 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 | Godzina 16:03 Godzina 16:33 | Godzina 17:03 Godzina 17:33 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 | Godzina 19:34 | Godzina 21:34 | Godzina 22:04 | Godzina 23:14 | |||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:03 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:04 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 | Godzina 7:34 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 | Godzina 19:34 | Godzina 21:34 | Godzina 23:14 | |||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | |
21 | Godzina 21:34 |
22 | |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:16 | |||||||||||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
23 | Godzina 23:16 |
---|---|
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kadmowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Jugosłowiańska | |
3 | 1 | Warmińska | |
4 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Tytanowa | |||
Kadmowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym