Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Jugosłowiańska (71211)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 Godzina 5:54 | Godzina 6:24 Godzina 6:54 | Godzina 7:24 Godzina 7:54 | Godzina 8:24 Godzina 8:54 | Godzina 13:24 Godzina 13:54 | Godzina 14:24 Godzina 14:54 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 | Godzina 17:24 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:24 | ||||||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:24 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:24 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:24 Godzina 8:54 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:24 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:24 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:24 | Godzina 22:04 | ||||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:04 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kadmowa | |||
Tytanowa | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Słowiański | |
3 | 1 | Emilii Gierczak | |
5 | 2 | Przybrzeżna | |
6 | 1 | Przestrzenna | |
7 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
8 | 1 | Przystań Żeglarska | |
9 | 1 | Lotnisko | |
10 | 1 | Księżnej Anny | |
11 | 1 | Basen Górniczy | |
12 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym