Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Dąbie Osiedle (71431)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 Godzina 5:52 | Godzina 6:22 Godzina 6:52 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 | Godzina 8:22 Godzina 8:52 | Godzina 13:22 Godzina 13:52 | Godzina 14:22 Godzina 14:52 | Godzina 15:22 Godzina 15:52 | Godzina 16:22 Godzina 16:52 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:22 | ||||||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:22 Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:22 Godzina 8:52 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:22 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:22 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:22 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:22 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 22:02 | ||||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:22 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:02 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 71421
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kadmowa | |||
Tytanowa | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Warmińska | |
2 | 1 | Jugosłowiańska | |
4 | 2 | Plac Słowiański | |
5 | 1 | Emilii Gierczak | |
7 | 2 | Przybrzeżna | |
8 | 1 | Przestrzenna | |
9 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
10 | 1 | Przystań Żeglarska | |
11 | 1 | Lotnisko | |
12 | 1 | Księżnej Anny | |
13 | 1 | Basen Górniczy | |
14 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym