Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kadmowa (75511)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:47 | Godzina 6:17 Godzina 6:47 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 | Godzina 13:47 | Godzina 14:17 | Godzina 15:17 | Godzina 16:17 | Godzina 17:57 | Godzina 18:37 | Godzina 21:57 | Godzina 22:17 | |||||||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:17 |
16 | Godzina 16:17 |
17 | Godzina 17:57 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:17 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:57 | Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 21:57 | ||||||||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:57 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:57 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kadmowa (bieżący przystanek) | |||
Tytanowa | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Przybrzeżna | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Lotnisko | ||
1 | Księżnej Anny | ||
1 | Basen Górniczy | ||
1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym