Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Księżnej Anny (60611)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:03 Godzina 6:33 | Godzina 7:04 Godzina 7:34 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 | Godzina 9:04 | Godzina 13:34 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 22:12 Godzina 22:32 | |||||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:04 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:32 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:34 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 | Godzina 13:34 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 | Godzina 15:34 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 22:12 | ||||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:12 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kadmowa | |||
Tytanowa | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Przybrzeżna | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Lotnisko | ||
1 | Księżnej Anny (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Basen Górniczy | |
2 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym