Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Księżnej Anny (60612)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Kadmowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:04 Godzina 5:27 Godzina 5:57 | Godzina 6:26 Godzina 6:56 | Godzina 7:26 Godzina 7:56 | Godzina 8:26 Godzina 8:56 | Godzina 13:26 Godzina 13:56 | Godzina 14:26 Godzina 14:55 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 | Godzina 17:26 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 21:27 Godzina 21:58 | Godzina 23:08 | |||||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:04 Godzina 5:27 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:26 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:26 Godzina 8:56 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:26 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:26 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | |
21 | Godzina 21:27 Godzina 21:58 |
22 | |
23 | Godzina 23:08 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 21:27 | Godzina 23:08 | |||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | |
21 | Godzina 21:27 |
22 | |
23 | Godzina 23:08 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:10 | |||||||||||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
23 | Godzina 23:10 |
---|---|
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kadmowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Lotnisko | |
1 | 0 | Przystań Żeglarska | |
2 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
3 | 1 | Przestrzenna | |
4 | 1 | Przybrzeżna | |
5 | 1 | Emilii Gierczak | |
8 | 3 | Plac Słowiański | |
10 | 2 | Jugosłowiańska | |
11 | 1 | Warmińska | |
12 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Tytanowa | |||
Kadmowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym