Rozkład jazdy linii 57
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Niemcewicza | |
2 | 1 | Boguchwały | |
4 | 2 | Cyryla i Metodego | |
5 | 1 | 1 Maja | |
7 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
9 | 2 | Staw Brodowski | |
11 | 2 | Pasterska | |
13 | 2 | Bandurskiego | |
14 | 1 | Axentowicza | |
15 | 1 | Rostocka | |
16 | 1 | Jemiołowa | |
17 | 1 | Czeska | |
18 | 1 | Łączna | |
19 | 1 | Warszewo Kościół | |
20 | 1 | Wapienna | |
21 | 1 | Szwedzka | |
23 | 2 | Warszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym