Rozkład jazdy linii 57
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
1 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego | ||
2 | Pasterska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Komuny Paryskiej | |
3 | 1 | Staw Brodowski | |
4 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
5 | 1 | 1 Maja | |
6 | 1 | Cyryla i Metodego | |
8 | 2 | Boguchwały | |
9 | 1 | Niemcewicza | |
10 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym