Rozkład jazdy linii 57
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16612)
- Kierunek: Warszewo
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Staw Brodowski | |
4 | 2 | Pasterska | |
6 | 2 | Bandurskiego | |
7 | 1 | Axentowicza | |
8 | 1 | Rostocka | |
9 | 1 | Jemiołowa | |
10 | 1 | Czeska | |
11 | 1 | Łączna | |
12 | 1 | Warszewo Kościół | |
13 | 1 | Wapienna | |
14 | 1 | Szwedzka | |
16 | 2 | Warszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym