Rozkład jazdy linii 57
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Bandurskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Axentowicza | |
2 | 1 | Rostocka | |
3 | 1 | Jemiołowa | |
4 | 1 | Czeska | |
5 | 1 | Łączna | |
6 | 1 | Warszewo Kościół | |
7 | 1 | Wapienna | |
8 | 1 | Szwedzka | |
10 | 2 | Warszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym