Rozkład jazdy linii 2
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- A
- Kurs tylko do przystanku „Niemcewicza” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez ul. Niemierzyńską – ul. Arkońską – al. Wojska Polskiego
- F
- Kurs tylko do przystanku „Plac Rodła” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez ul. Piłsudskiego – al. Wojska Polskiego
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym