Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 6:34 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:44 | ||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:44 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:34 | Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 9:34 | Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | ||||||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
Ważny od 29.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:34 | Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 9:34 | Godzina 10:34 | Godzina 11:34 | Godzina 12:34 | Godzina 13:34 | Godzina 14:34 | Godzina 15:34 | Godzina 16:34 | Godzina 17:34 | |||||||
Ważny od 29.01.2024 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:34 |
Ważny od 29.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Strzałowska | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Matejki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Filharmonia | |
4 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
5 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 6:34 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:44 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:44 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:34 | Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 9:34 | Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:34 | Godzina 6:34 | Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 9:34 | Godzina 10:34 | Godzina 11:34 | Godzina 12:34 | Godzina 13:34 | Godzina 14:34 | Godzina 15:34 | Godzina 16:34 | Godzina 17:34 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:34 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:34 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Strzałowska Wiadukt | ||
0 | Strzałowska | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Matejki (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym