Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 Godzina 6:42 | Godzina 7:25 Godzina 7:55 | Godzina 8:45 | Godzina 9:22 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:45 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:27 | Godzina 18:04 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:25 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:21 | Godzina 7:21 | Godzina 8:21 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:21 |
---|---|
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:21 | Godzina 7:21 | Godzina 8:21 | Godzina 9:21 | Godzina 10:21 | Godzina 11:22 | Godzina 12:22 | Godzina 13:22 | Godzina 14:22 | Godzina 15:22 | Godzina 16:21 | Godzina 17:21 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:21 |
---|---|
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:21 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Strzałowska | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zagórskiego | |
2 | 1 | Policka | |
3 | 1 | Bajeczna | |
4 | 1 | Stołczyn Kościół | |
5 | 1 | Kościelna 12 | |
6 | 1 | Dąbrówki | |
8 | 2 | Kościelna | |
10 | 2 | Nad Odrą | |
12 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym