Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16611)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:30 | Godzina 7:23 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 | Godzina 9:20 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:04 Godzina 18:41 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:41 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:31 | Godzina 6:31 | Godzina 7:31 | Godzina 8:31 | Godzina 9:30 | Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 | Godzina 17:20 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:31 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:20 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:31 | Godzina 6:31 | Godzina 7:31 | Godzina 8:31 | Godzina 9:31 | Godzina 10:31 | Godzina 11:30 | Godzina 12:30 | Godzina 13:30 | Godzina 14:30 | Godzina 15:30 | Godzina 16:30 | Godzina 17:30 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:31 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:30 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Strzałowska Wiadukt | ||
0 | Strzałowska | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
4 | 2 | Matejki | |
7 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym