Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16612)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:21 | Godzina 7:04 Godzina 7:34 | Godzina 8:24 | Godzina 9:01 Godzina 9:42 | Godzina 10:22 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:42 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:21 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:01 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:42 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:01 | Godzina 9:02 Godzina 9:42 | Godzina 10:22 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:22 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:01 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:01 | Godzina 9:01 | Godzina 10:01 | Godzina 11:01 | Godzina 12:01 | Godzina 13:01 | Godzina 14:01 | Godzina 15:01 | Godzina 16:01 | Godzina 17:01 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:01 |
9 | Godzina 9:01 |
10 | Godzina 10:01 |
11 | Godzina 11:01 |
12 | Godzina 12:01 |
13 | Godzina 13:01 |
14 | Godzina 14:01 |
15 | Godzina 15:01 |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:01 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Staw Brodowski | |
4 | 2 | Komuny Paryskiej | |
6 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
7 | 1 | Bogumińska Park | |
8 | 1 | Hoża | |
9 | 1 | Żelazna | |
10 | 1 | Robotnicza 5 | |
12 | 2 | Robotnicza | |
13 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
15 | 2 | Strzałowska | |
16 | 1 | Golęcino Szpital | |
17 | 1 | Grochowa | |
18 | 1 | Gocławska | |
19 | 1 | Pokoju | |
20 | 1 | Nehringa | |
22 | 2 | Kolonistów | |
23 | 1 | Dojazdowa | |
24 | 1 | Zagórskiego | |
25 | 1 | Policka | |
26 | 1 | Bajeczna | |
27 | 1 | Stołczyn Kościół | |
28 | 1 | Kościelna 12 | |
29 | 1 | Dąbrówki | |
31 | 2 | Kościelna | |
33 | 2 | Nad Odrą | |
35 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym