Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Staw Brodowski (18211)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:43 | Godzina 6:23 | Godzina 7:06 Godzina 7:36 | Godzina 8:26 | Godzina 9:03 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:44 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:44 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:03 | Godzina 7:03 | Godzina 8:03 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:03 |
---|---|
7 | Godzina 7:03 |
8 | Godzina 8:03 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:03 | Godzina 7:03 | Godzina 8:03 | Godzina 9:03 | Godzina 10:03 | Godzina 11:03 | Godzina 12:03 | Godzina 13:03 | Godzina 14:03 | Godzina 15:03 | Godzina 16:03 | Godzina 17:03 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:03 |
---|---|
7 | Godzina 7:03 |
8 | Godzina 8:03 |
9 | Godzina 9:03 |
10 | Godzina 10:03 |
11 | Godzina 11:03 |
12 | Godzina 12:03 |
13 | Godzina 13:03 |
14 | Godzina 14:03 |
15 | Godzina 15:03 |
16 | Godzina 16:03 |
17 | Godzina 17:03 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Komuny Paryskiej | |
4 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
5 | 1 | Bogumińska Park | |
6 | 1 | Hoża | |
7 | 1 | Żelazna | |
8 | 1 | Robotnicza 5 | |
10 | 2 | Robotnicza | |
11 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
13 | 2 | Strzałowska | |
14 | 1 | Golęcino Szpital | |
15 | 1 | Grochowa | |
16 | 1 | Gocławska | |
17 | 1 | Pokoju | |
18 | 1 | Nehringa | |
20 | 2 | Kolonistów | |
21 | 1 | Dojazdowa | |
22 | 1 | Zagórskiego | |
23 | 1 | Policka | |
24 | 1 | Bajeczna | |
25 | 1 | Stołczyn Kościół | |
26 | 1 | Kościelna 12 | |
27 | 1 | Dąbrówki | |
29 | 2 | Kościelna | |
31 | 2 | Nad Odrą | |
33 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym