Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zajezdnia Golęcin (40211)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:31 | Godzina 6:18 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:31 | Godzina 9:08 Godzina 9:48 | Godzina 10:28 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:31 | Godzina 17:11 Godzina 17:52 | Godzina 18:29 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:31 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:29 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:19 | Godzina 7:19 | Godzina 8:19 | Godzina 9:18 | Godzina 10:28 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 | Godzina 14:28 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 | Godzina 16:28 | Godzina 17:08 Godzina 17:49 | Godzina 18:29 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:19 |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:29 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:19 | Godzina 7:19 | Godzina 8:19 | Godzina 9:19 | Godzina 10:19 | Godzina 11:18 | Godzina 12:18 | Godzina 13:18 | Godzina 14:18 | Godzina 15:18 | Godzina 16:18 | Godzina 17:18 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:19 |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:19 |
11 | Godzina 11:18 |
12 | Godzina 12:18 |
13 | Godzina 13:18 |
14 | Godzina 14:18 |
15 | Godzina 15:18 |
16 | Godzina 16:18 |
17 | Godzina 17:18 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Strzałowska Wiadukt | ||
0 | Strzałowska | ||
2 | Zajezdnia Golęcin (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Robotnicza | |
2 | 1 | Robotnicza 5 | |
3 | 1 | Zgorzelecka | |
5 | 2 | Hoża | |
7 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
11 | 4 | Komuny Paryskiej | |
12 | 1 | Staw Brodowski | |
13 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
15 | 2 | Sczanieckiej | |
17 | 2 | Matejki | |
20 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym