Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Strzałowska (40411)
- Kierunek: Gocław
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:53 | Godzina 6:34 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 | Godzina 8:37 | Godzina 9:14 Godzina 9:55 | Godzina 10:35 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 | Godzina 14:37 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 | Godzina 17:19 Godzina 17:56 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:55 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:56 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:13 | Godzina 7:13 | Godzina 8:13 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 | Godzina 10:34 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 | Godzina 14:35 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 | Godzina 16:34 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:13 |
---|---|
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:13 | Godzina 7:13 | Godzina 8:13 | Godzina 9:13 | Godzina 10:13 | Godzina 11:14 | Godzina 12:14 | Godzina 13:14 | Godzina 14:14 | Godzina 15:14 | Godzina 16:13 | Godzina 17:13 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:13 |
---|---|
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:13 |
10 | Godzina 10:13 |
11 | Godzina 11:14 |
12 | Godzina 12:14 |
13 | Godzina 13:14 |
14 | Godzina 14:14 |
15 | Godzina 15:14 |
16 | Godzina 16:13 |
17 | Godzina 17:13 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Strzałowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Golęcino Szpital | |
2 | 1 | Grochowa | |
3 | 1 | Gocławska | |
4 | 1 | Pokoju | |
5 | 1 | Nehringa | |
7 | 2 | Kolonistów | |
8 | 1 | Dojazdowa | |
9 | 1 | Zagórskiego | |
10 | 1 | Policka | |
11 | 1 | Bajeczna | |
12 | 1 | Stołczyn Kościół | |
13 | 1 | Kościelna 12 | |
14 | 1 | Dąbrówki | |
16 | 2 | Kościelna | |
18 | 2 | Nad Odrą | |
20 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym