Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:09 Godzina 6:50 | Godzina 7:33 | Godzina 8:03 Godzina 8:53 | Godzina 9:30 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:53 | Godzina 15:36 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:35 | Godzina 18:12 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:50 |
---|---|
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:12 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:29 | Godzina 7:29 | Godzina 8:29 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:10 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:29 |
---|---|
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:29 | Godzina 7:29 | Godzina 8:29 | Godzina 9:29 | Godzina 10:29 | Godzina 11:30 | Godzina 12:30 | Godzina 13:30 | Godzina 14:30 | Godzina 15:30 | Godzina 16:29 | Godzina 17:29 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:29 |
---|---|
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:29 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Strzałowska | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Kościelna (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Nad Odrą | |
4 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym