Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:03 Godzina 6:44 | Godzina 7:27 Godzina 7:57 | Godzina 8:47 | Godzina 9:24 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 | Godzina 11:25 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 | Godzina 13:25 | Godzina 14:05 Godzina 14:47 | Godzina 15:30 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:29 | Godzina 18:06 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:44 |
---|---|
7 | Godzina 7:27 Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:06 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:23 | Godzina 7:23 | Godzina 8:23 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:25 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 | Godzina 13:25 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 | Godzina 15:25 | Godzina 16:05 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:04 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:23 |
---|---|
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:05 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:23 | Godzina 7:23 | Godzina 8:23 | Godzina 9:23 | Godzina 10:23 | Godzina 11:24 | Godzina 12:24 | Godzina 13:24 | Godzina 14:24 | Godzina 15:24 | Godzina 16:23 | Godzina 17:23 | ||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:23 |
---|---|
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:23 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Strzałowska | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Bajeczna | |
2 | 1 | Stołczyn Kościół | |
3 | 1 | Kościelna 12 | |
4 | 1 | Dąbrówki | |
6 | 2 | Kościelna | |
8 | 2 | Nad Odrą | |
10 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym