Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:11 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:24 | Godzina 9:01 Godzina 9:41 | Godzina 10:21 | Godzina 11:01 Godzina 11:41 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:45 | Godzina 18:23 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:01 Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:23 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:13 | Godzina 7:13 | Godzina 8:13 | Godzina 9:12 | Godzina 10:22 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:22 | Godzina 17:02 Godzina 17:43 | Godzina 18:23 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 |
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:12 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:23 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:13 | Godzina 7:13 | Godzina 8:13 | Godzina 9:13 | Godzina 10:13 | Godzina 11:12 | Godzina 12:12 | Godzina 13:12 | Godzina 14:12 | Godzina 15:12 | Godzina 16:12 | Godzina 17:12 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 |
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:13 |
10 | Godzina 10:13 |
11 | Godzina 11:12 |
12 | Godzina 12:12 |
13 | Godzina 13:12 |
14 | Godzina 14:12 |
15 | Godzina 15:12 |
16 | Godzina 16:12 |
17 | Godzina 17:12 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Pokoju | |
2 | 1 | Gocławska | |
3 | 1 | Grochowa | |
4 | 1 | Golęcino Szpital | |
5 | 1 | Strzałowska Wiadukt | |
5 | 0 | Strzałowska | |
7 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
8 | 1 | Robotnicza | |
9 | 1 | Robotnicza 5 | |
10 | 1 | Zgorzelecka | |
12 | 2 | Hoża | |
14 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
18 | 4 | Komuny Paryskiej | |
19 | 1 | Staw Brodowski | |
20 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
22 | 2 | Sczanieckiej | |
24 | 2 | Matejki | |
27 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym